|
|
| |
| |
| |
| Bestemmingsplan Zwolle; inloopbijeenkomst |
ZWOLLE De gemeente vernieuwt in de komende periode alle bestemmingsplannen, zo ook die voor de kleine kern Zwolle. Het voorontwerp van het bestemmingsplan is gereed. Belanghebbenden kunnen daarop reageren tot en met donderdag 13 oktober 2011.
Voor de bestaande woningen in het buurtschap is de bestemmingsregeling aangepast aan de inzichten van vandaag de dag. Belangrijkste aanpassing is het schrappen van bedrijfsbestemming “Wellink”, waardoor plaats wordt gemaakt voor woningbouw. Er worden verschillende soorten woningen mogelijk.
Woongebied
In de toekomstige situatie is Zwolle met name een woongebied, naast uiteraard de basisschool en het bestaande constructiebedrijf. De bouwstroken van de woningen geven aan in welke richting het buurtschap zich heeft ontwikkeld dan wel verder kan ontwikkelen. In het middengebied wordt een nieuwe woonstraat aangelegd met aan de oost- en zuidzijde de nieuwe woningen.
Inzage
Het plan ligt de komende periode ter inzage in het gemeentehuis te Lichtenvoorde. Het plan is ook in te zien op deze site bij Ruimtelijke plannen.
Inloopbijeenkomst
Er wordt een inloopbijeenkomst gehouden op woensdag 5 oktober 2011, van 16.00 tot 18.00 uur, in de RK St. Ludgerusschool, Meddoseweg 21 te Zwolle. Medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om het plan toe te lichten.
|
30-9-2011 |
Gepost door: Streekgids.nl |
|
Bron: Gemeente Oost Gelre
|
|
|
|
|
|
Groenlo Gemeente Headlines | Groenlo Gemeente Archief | Zoek
|
|
|
|
|