|
|
| |
| |
| |
| Sex on Piste Party smaakt naar meer |
GROENLO – Volgens de organisatie was het ‘Sex on Piste Party’ van zaterdag 28 januari in City Lido een zeer memorabel feestje. “We kunnen dan ook terugkijken op een zeer geslaagd feest”, zegt organisator Peter Horck.
Via internet werden vanuit alle hoeken van het land kaarten besteld. “Het belangrijkste: we hebben geen wanklank vernomen. Iedereen was onder de indruk van de diverse optredens.” Waarbij de organisatie ervoor koos om voor elk wat wils te bieden. “We hadden deejay’s, in de rockzaal stond de band The Marshalls en de diverse dames en heren van Exclsve Models verzorgden op meerdere plekken hun shows.”
Horck zegt er dan ook vanuit te gaan dat er volgend jaar opnieuw een ‘Sex on the Piste Party’ wordt gehouden. “Al sluit ik niet uit dat er in de zomermaanden tussentijds ook nog weer een ‘Sex on the Beach Party’ wordt gehouden. Dit smaakt naar meer.”
|
31-1-2012 |
Gepost door: |
|
Bron: www.streekgids.nl
|
|
Meld fouten op pagina
|
|
|
Groenlo Lokaal Headlines | Groenlo Lokaal Archief | Zoek
|
|
|
| | | |
|
|