Streekgids zoeken
Voer de gezochte trefwoorden in, selecteer de nieuws pagina en klik op zoek.
Trefwoord(en)

Zoek in:


 
     
 
OOGenblik voor de raad van 6 juli
Ingezonden bericht buiten verantwoordelijkheid redactie

De bal is rond.
Hoe onafhankelijk je ook bent, je ontkomt niet aan het voetbalgebeuren rondom het WK in Zuid-Afrika. De agenda van de aankomende raadsvergadering bevat zelfs een knip, een schorsing waarbij de vergadering de volgende dag voortgezet wordt, mocht het Nederlands elftal in de halve finale spelen op 6 juli. De bal is rond, maar positief als de fractie van OOG is, gaan wij er van uit dat de aankomende raadsvergadering twee avonden in beslag zal nemen. Volgens traditie bevat de laatste agenda voor de vakantie een groot scala aan punten. Maar liefst 17 agendapunten waarvan 8 bespreekpunten, een hele kluif dus, zeker gezien de onderwerpen die voorbij komen.

Bestemmingsplan ‘Landbouwontwikkelingsgebieden Ruurlose Broek en Marienvelde” en Plan-Mer.
De vele reacties en het aantal insprekers in de commissie Ruimte en Wonen, geeft aan dat dit onderwerp erg leeft bij de bewoners en ondernemers in dit gebeid. Vooral de angst voor grootschalige agrarische bedrijven en de torenhoge bebouwing brengt de nodige onrust met zich mee. Megastallen lenen zich niet voor dit gebied, ook niet wanneer er richtlijnen en procedures vastliggen om het een en ander goed te regelen. Intensieve agrarische bestemmingen moeten een plaats hebben, maar niet ten koste van de vele mooie en landschappelijke waarden die dit gebeid rijk is.

Inzet Gemeente Oost Gelre voor de N18 bij Groenlo.
Het standpunt van de minister over de N18, heeft nadelige gevolgen voor de situatie bij Groenlo. Samen met de belangengroep Groenlo heeft het college een aantal oplossingen aangedragen waardoor de belangen van Groenlo beter ingevuld kunnen worden. Het ministerie heeft destijds al een keuze gemaakt waarbij het financieel belang nogal veel bepalend was. Om extra te krijgen zullen we extra in de buidel moeten tasten, waarbij het nog maar de vraag is of de plannen ook werkelijk doorgevoerd gaan worden.

Verzoek herziening bestemmingsplan “Locatie Auto Arink, Ruurloseweg te Groenlo“.
Het verzoek is eerder al afgewezen door het college, geen reden om als raad hier nog eens goed over te praten. De verplaatsing van een supermarkt past niet in de beleidslijn, volgens het college. Tal van argumenten onderstrepen deze beslissing. Wat helder en duidelijk moet zijn is wat er wel mogelijk is op deze locatie en welke voorwaarden hier aan ten grondslag liggen. Niet blijven doorstomen op feiten en argumenten, maar met elkaar zoeken naar een oplossing waar beide partijen baat bij hebben. Die meerwaarde moeten we gebruiken.

Wilt u reageren op dit stukje of wilt u contact met ons, www.oog-oostgelre.nl

Vriendelijke Groet,
Fractie Onafhankelijken Oost Gelre

Frits Schmidt tel: 0544.393535 E-mail: F.Schmidt@oostgelre.nl
Wilfried Klein Goldewijk tel: 0544-487396 E-mail: W.kleinGoldewijk@oostgelre.nl
Hans Bongers tel: 0544-487499 E-mail: hansbongers@kpnplanet.nl
Riet Buys-Kolkman tel: 0544-375006 E-mail: m.buijs@oostgelre.nl

28-6-2010

Gepost door: Streekgids.nl

Bron: OOG

Meld fouten op pagina

 

Lees ook...

6-2-2012 • OOGenblik voor de raad van 1 november 2011
12-12-2011 • OOGenblik voor de raad van 20 december
24-10-2011 • OOGenblik voor de raad
27-6-2011 • KnipOOG na de raad
10-6-2011 • Op de bres voor de mensen van Werken naar Vermogen
16-5-2011 • Met het OOG op de raadsvergadering
4-4-2011 • KnipOOG na de raad
14-3-2011 • Reactie bezuinigingen
21-2-2011 • KnipOOG na de raad van 15 februari 2011
8-11-2010 • KnipOOG na de raad van 2 november



Groenlo Politiek Headlines | Groenlo Politiek Archief | Zoek

 
Reacties:
 
Er zijn nog geen reacties
 
Nieuwe Reactie toevoegen (max. 5000 tekens)
Naam: *
Email:
Bericht: *
tekens getypt
Antispam code:
Neem de antispam code in bovenstaand plaatje over: *
 
 

Lokaal
IJsdikte Grolse gracht ...
Taskforce Groenlo centrum
NL DOET omarmt Scouting ...
Gratis schaatsen voor scholen
De Bende van Oss in het Doek


Regionaal
Kempersdijk afgesloten
Dienstregeling bij Syntus
Herman Navis 25 jaar in dienst
Politie onderzoekt aanrijding
Zingen van de liefde


Sport
BMX Greenhoppers on Ice
Programma Grolse Boys
Medailes voor Rap en Snel
Grolse Boys 1 hervat competitie ...
Acro Trio Rap en Snel 5de plek


Gemeente
Mededelingen week 05
Mededelingen week 04
Mededelingen week 03
Jeugdagenda 2012 opgesteld
Mededelingen week 02


Politiek
OOGenblik voor de raad
Keuze plezierig wonen ...
Open politieke avond in Zieuwent
OOGenblik voor de raad
Actieve informatieplicht ...




De meest bekeken berichten:
1. Grollenaar ernstig gewond
2. IJs Grolse gracht onbetrouwbaar
3. Glasvezelstoring verholpen
4. IJs gracht nog niet officieel open
5. IJsdikte Grolse gracht ...


Streekgids.nl
Heeft u tips!! 
redactie@streekgids.nl
Irenestraat 23
Postcode: 7141XR  Groenlo

Tel: 0544 - 84 28 00

Fax: 084 - 730 70 31

Mob: 06 - 303 955 13