Streekgids zoeken
Voer de gezochte trefwoorden in, selecteer de nieuws pagina en klik op zoek.
Trefwoord(en)

Zoek in:


 
     
   
 
Nieuwjaarsreceptie s.v. Grol
GROENLO - Voorzitter Hans Scheinck van sportvereniging Grol hield afgelopen zondag 8 januari de traditionele nieuwjaarstoespraak. In zijn nieuwjaarstoespraak memoreerde de voorzitter dat de prestaties van de diverse selectie-elftallen nogal wisselend en wisselvallig zijn.
“Laten we maar zeggen dat er nog een zware tweede competitiehelft volgt, waarbij ik een uitdrukkelijk beroep doe op de sportiviteit van alle teams. Er zijn in de eerste competitiehelft een paar incidenten geweest op het veld die niet bij de s.v. Grol passen. De besturen van de Jeugd en de Senioren houden ook namens het Hoofdbestuur ons imago van een nette en sportieve vereniging streng in het oog. Dit moest gezegd worden, maar daarnaast draait de s.v. Grol eigenlijk uitstekend”, aldus Scheinck, die voor alle zaken die er spelen binnen de vereniging gemakshalve verwees naar het laatste clubblad van december 2011.


Meer foto's van de Nieuwjaarsloop.

“In de rubriek ‘Voorzitterstaal’ zal ik twee keer per jaar alle leden via het clubblad op de hoogte houden van alle ontwikkelingen. Een paar zaken wil ik vandaag nog toevoegen. In de eerste plaats het clubblad zelf, waar een wisseling van de hoofdredacteur is geweest. Hoofdredacteur ad interim Ferry Broshuis heeft het toetsenbord weer overhandigd aan Henri Walterbos, zijn voorganger en opvolger. Op het eind van het seizoen neemt nog een belangrijk persoon afscheid en dat is Peter Bokma als hoofdtrainer va onze club. Beetje snel, kun je wel zeggen. Maar als ik morgen burgemeester van Oost Gelre zou kunnen worden, zou ik ook aftreden als voorzitter van deze vereniging. Als dat trouwens een goede vergelijking is”, sprak de Grolvoorzitter, die daarmee de lachers op zijn hand kreeg.

Naast de vermelding dat Jos Heutinck uit Zieuwent met ingang van het seizoen 2012-2013 de nieuw hoofdtrainer van de s.v. Grol wordt, maakte Scheinck ook melding van de nieuwe hoofdbestuursleden Frank ter Bogt en Peter Harbers, alsmede van hun taken.

Hans Scheinck verder: “Ik heb nog een nieuwe naam voor jullie. Ivo Tenten stopt namelijk met het uitvoeren van de ledenadministratie en de contributie-inning. Dat heeft hij een aantal jaren uitstekend gedaan. Hij wordt opgevolgd door Tom Hoffman, oud speler en oud jeugdleider. Met zijn 41 jaar en zijn achtergrond als accountant gaan we nog heel veel plezier beleven aan zijn persoon en deskundigheid. Ik sprak al een aantal keren over onze accommodatie. De KNVB heeft de kwaliteit ook ontdekt en doet daarom steeds meer een beroep op de s.v. Grol en op het Sportcafé en de bijbehorende ruimtes. Daar zijn we trots op en we doen het graag. Zo worden op zaterdag 19 mei van dit jaar twee bekerfinales van het district Oost op het sportpark Den Elshof gespeeld.”

Preses Scheinck sloot af met een heugelijke mededeling. “Na de winterstop gaan er twee extra pupillenteams aan de competitie deelnemen: Grol F10 en Grol F11, voortkomend uit de eigen Grol-school, de training van de F-pups. Elke zaterdagmorgen het hoogtepunt van de week bij de s.v. Grol. Zoals jullie weten, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Voor de wat kortere termijn wens ik jullie allemaal een sportief en gelukkig Nieuwjaar.”

Nieuwe trainers
Daar waar Hans Scheinck melding maakte van de nieuwe hoofdtrainer bij de s.v. Grol, te weten Jos Heutinck uit Zieuwent, ging jeugdvoorzitter Dennis Pasman uitvoerig in op de jeugdtrainers, die met ingang van het seizoen 2012-2013 aan het technisch roer staan.

Dit zijn bij Grol A1 Michel Kamphuis en Bart Porskamp, bij Grol B1 Kevin Vos (nu nog trainer van Sp. Neede A1) met assistent Robin Schuurmans, bij Grol C1 Christian Pillen, Max de Vries jr. en Mart Willemsen, bij Grol D1 Max de Vries en Marc van Meurs, bij Grol E1 Bert Roeterdink en bij Grol F1 John Ligtenberg.

Daarnaast bejubelde jeugdvoorzitter Dennis Pasman de dames- en meidenafdeling binnen de s.v. Grol, die momenteel een enorme groei doormaakt. De afdeling Meiden A zal in het seizoen 2012-2013 getraind worden door Rein Nienhuis en Ronald Westervoorde en voor de training en begeleiding van de Meiden B zijn de gesprekken c.q. onderhandelingen met eventuele potentiële kandidaten nog gaande.

De nieuwjaarstoespraak werd gevold door de aanwezige wethouder Rene Hoijtink.

9-1-2012

Gepost door: Streekgids.nl

Bron: www.streekgids.nl

Meld fouten op pagina

 

Lees ook (archief)berichten.

30-1-2012 • Vacatures s.v. Grol
30-1-2012 • Karakter en strijdlust aan basis van uitzege
30-1-2012 • Uitslagen jeugd sv. Grol
23-1-2012 • Onthutsend zwak Grol fors onderuit
8-1-2012 • Pillen wint weer nieuwjaarsloop
23-12-2011 • Jos Heutinck nieuwe hoofdtrainer s.v. Grol
19-12-2011 • Aanvalluh
19-12-2011 • Uitslagen Grol jeugd 17 dec.
12-12-2011 • Programma Grol jeugd 17 dec.
12-12-2011 • Uitslagen Grol jeugd 10 dec.
12-12-2011 • Grol bewijst zichzelf een slechte zaak
5-12-2011 • Programma Grol jeugd
5-12-2011 • Verdiende gelijkmaker na hectische slotfase
4-12-2011 • Uitslagen Grol jeugd 3 december
29-11-2011 • Waar eindigt het succes van sv Grol C1?
29-11-2011 • Programma Grol jeugd
28-11-2011 • Uitslagen Grol jeugd 26 november
27-11-2011 • Grol D3 na een zenuwslopende wedstrijd kampioen
26-11-2011 • Grol E6 ongeslagen Kampioen.
26-11-2011 • Oefenduel Grol 1 - ATC gelijkspel
24-11-2011 • Bokma verlaat s.v. Grol
21-11-2011 • Programma Grol jeugd
21-11-2011 • Grol verzuimt voor rust karwei af te maken.
21-11-2011 • Uitslagen Grol jeugd 19 november
14-11-2011 • Programma Grol jeugd



Groenlo Sport Headlines | Groenlo Sport Archief | Zoek

 
 

Lokaal
Redoute en gracht blootgelegd
Asbest aangetroffen in school
Verwijdering groenvoorziening
Schapen gewond ...
Carnavalsdossier 2012


Regionaal
Explosief blijkt verroest ...
Diefstal aanhangwagen
Scooterrijder zonder rijbewijs
Familie dankzij getuige betrapt
Workshop ‘Beter slapen’ 55+


Sport
Ga de uitdaging aan en leer in 6 weken Mountainbiken!
Nieuwe sporttassen voor KSH ...
Sofie Reusen naar halve ...
Ivo te Kortschot winnaar ...
Grolse Boys C1 in het nieuw!


Gemeente
Mededelingen week 08
Persoonsgebonden budget
Mededelingen week 07
Mededelingen week 06
Mededelingen week 05


Politiek
Nieuwe manier van afval...
OOGenblik voor de raad
Keuze plezierig wonen ...
Open politieke avond in Zieuwent
OOGenblik voor de raad





De meest bekeken berichten:
1. Porskamp nieuwe hoofdtrainer
2. Eerste wedstrijd 2012 ...
3. Zwak Grol fors onderuit
4. Drie turnsters Rap en Snel ...
5. Minihandbaltoernooi Grol


Streekgids.nl
Heeft u tips!! 
redactie@streekgids.nl
Irenestraat 23
Postcode: 7141XR  Groenlo

Tel: 0544 - 84 28 00

Fax: 084 - 730 70 31

Mob: 06 - 303 955 13