vr 19 sep — Groenlo: 15°C • 14°–24° meer weer →
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

De zomer van 2016 verloopt tot nu toe behoorlijk wisselvallig. Vrijwel dagelijks valt er wel ergens in het land regen of een bui. Deze augustusmaand heeft tot dusver nog geen enkele landelijk droge dag opgeleverd, maar komende woensdag lijkt het dan te gaan gebeuren volgens weerbureau MeteoGroup.

Onder invloed van een hogedrukgebied draait de wind de komende dagen van noordoost naar het oosten en daarmee wordt steeds drogere en iets warmere lucht ons land ingeblazen. Vandaag en morgen valt alleen in het noorden nog een enkele bui, maar woensdag is het ook daar droog, met de hele dag flink wat zonneschijn. Dit zou dan de eerste landelijk droge dag van augustus worden.

In juli ook slechts 2 droge dagen

Ook de julimaand had nauwelijks droge dagen. Welgeteld waren het er twee en wel 19 en 20 juli. De rest van de maand viel er volgens MeteoGroup dagelijks wel ergens in het land neerslag.

Meer informatie: MeteoGroup
www.weer.nl

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?