di 16 sep — Groenlo: 13°C • 13°–17° meer weer →
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

BELTRUM – Luc Nijhuis, Benji Beunk, Martijn Nijhuis en Niek Hommelink organiseren Koningsdag Beltrum 2016. Op het terrein voor verzorgingshuis De Hassinkhof start om 10.00 uur op Koningsdag een rommelmarkt voor de allerkleinsten. Aanmelden voor deze rommelmarkt kan via een aanmeldingsformulier dat her en der in Beltrum is verspreid.

Ook deze dag is er een autosterrit. Vanaf 12.30 uur kan men zich hiervoor opgeven bij het Kulturhus “de Wanne” in Beltrum. Alle auto’s mogen meedoen en onderweg zijn er diverse opdrachten.

Op het dorpsplein begint om 12:00 uur een programma tot middernacht. De Slingelandkapel trapt af, om 14.00 uur het Beltrumse koor Fifteen en 17.00 uur tot 19.00 uur spelen The Hot Studs ( rock’n roll en andere muziek uit de jaren 50/60/70). De feestband ‘Kraakt Helder’ sluit de Koningsdag in beltrum af. Tussen de bands door zorgt DJ’s B&No voor het nodige vertier.

De entree is de gehele dag gratis.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?