do 18 sep — Groenlo: 16°C • 15°–21° meer weer →

Literair Café met Thomas Verbogt in de Koppelkerk

502
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

BREDEVOORT – Op vrijdagavond 16 september is schrijver Thomas Verbogt te gast in het Literair Café in Bredevoort Boekenstad. Interviewer en dichter Maarten Buser gaat met Verbogt in gesprek over zijn laatste werken ‘Waaitaal’ (2016) en ‘Als de winter voorbij is’ (2015). Dit laatste boek leverde Verbogt een nominatie voor de Libris Literatuurprijs van 2016 op

Thomas Verbogt (1952) debuteerde in 1981 met de verhalenbundel ‘De feestavond’. Sindsdien schreef hij vele romans, verhalenbundels en toneelstukken. Met zijn oeuvre groeide ook zijn publiek. Al geruime tijd behoort Verbogt tot ‘de eredivisie van de Nederlandse literatuur’, aldus Pieter Steinz van NRC Handelsblad.

Waar Verbogt vooral om geprezen wordt is zijn melancholieke en lichte toon en zijn filmische manier van vertellen. Ook met zijn humoristische korte verhalen bindt hij veel lezers aan zich. Thomas Verbogt heeft een dagelijkse column in De Gelderlander en is regelmatig te horen op de VPRO-radio.

Deze avond is een co-productie van Boekhandel Messink & Prinsen, de Koppelkerk en Antiquariaat Scrinium.

Locatie: Koppelkerk, Koppelstraat 35, 7126 AG Bredevoort
Datum: vrijdag 16 september
Aanvang: 20.00 uur (zaal open: 19.30 uur)
Entree: € 7,50
Reserveren (gewenst): www.koppelkerk.nl

Foto 1: Thomas Verbogt. © Bob Bronshoff
Foto 2: Verbogt, Als de winter voorbij is

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?