ma 18 mei — Groenlo: 15°C • 9°–16° meer weer →

GAANDEREN — Grol houdt kampioen VVG ’25 op gelijkspel

263
VVG'25 - Grol 1 (3-3)-9

Foto: Marcel Houwer

263 keer bekeken

Grol heeft zondag 17 mei met 2-2 gelijkgespeeld tegen VVG ’25, dat zich ondanks het puntenverlies tot kampioen van de 2e klasse F kroonde.

Grol had zelf nog slechts een kleine kans op de titel, maar maakte het de thuisploeg lastig. In een wedstrijd met vuurwerk, blauwe rook en veel spanning kwam Grol na een half uur op voorsprong. Tiem Rots tikte een hoge voorzet fraai binnen: 0-1. Vlak voor rust kwam VVG ’25 uit de eerste echte kans langszij: 1-1.

Na rust werd de wedstrijd feller. Opnieuw was het Rots die Grol op voorsprong zette. Vanaf de rand van het strafschopgebied controleerde hij de bal, draaide weg en chipte knap raak: 1-2. VVG ’25 zette daarna meer druk en zag een schot via de lat op of over de doellijn stuiteren. Even later viel alsnog de 2-2, nadat de scheidsrechter een vlagsignaal voor buitenspel niet overnam.

In de slotfase liep de spanning verder op. Grol claimde een strafschop na een overtreding op José Gonzalez, maar kreeg die niet. In de daaropvolgende counter kreeg Tiem Rots rood na een ongelukkige overtreding.

Omdat VIOD met 2-1 verloor van Westervoort, was het gelijkspel voor VVG ’25 genoeg voor de titel. Grol speelt komende zondag om 14.00 uur thuis tegen Spero. Daarna wacht op zondag 31 mei de nacompetitie om promotie naar de 1e klasse.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in