ma 20 okt — Groenlo: 12°C • 10°–16° meer weer →

Jeroen Stevens en Eric Ressing ook in seizoen ’24-’25 door als trainersduo van herenselectie v.v. Erix

2428
LIEVELDE – Het bestuur van v.v. Erix is erg blij te kunnen melden dat het lopende contract met hoofdtrainer Jeroen Stevens met één jaar is verlengd. Ook Eric Ressing geeft te kennen door te willen als assistent trainer. De beide Lieveldenaren gingen dit voetbalseizoen voor het eerst samen aan de slag in de staf van Erix1. 
 
Jeroen Stevens: “Er is sprake van een heel goede samenwerking met ook een zeer gemotiveerde spelersgroep. Ik ben erg tevreden over hun inzet en ook prestaties. Daarnaast zijn ook de benodigde faciliteiten binnen de club goed geregeld. Zo kunnen we het maximale uit deze jonge ploeg proberen te halen en is er voldoende uitdaging om nog een seizoen bij te tekenen.”
 
Naast het sportieve, verloopt ook de samenwerking binnen alle gelederen van de club goed. Het bestuur was er heel snel uit en kijkt met veel vertrouwen en plezier uit naar de voortzetting van de samenwerking

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?