di 14 okt — Groenlo: 12°C • 10°–15° meer weer →

Eerste X-Mas Experience in Groenlo

417

GROENLO – Op 9 en 10 december 2016 wordt de eerste X-Mas Experience gehouden in hartje Groenlo. De Markt wordt aangekleed met feestverlichting, kerstbomen en kerstchalets (deze staan inmiddels op de Markt, zie foto). De kerstchalets worden door plaatselijke ondernemers en externe standhouders ingevuld en zijn beide dagen geopend vanaf 12.00 uur.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Bezoekers hoeven zich niet te vervelen, want voor jong en oud is er vertier en de winkels zijn op vrijdag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 20.00 uur geopend. Door de straten en op de Markt zal muziek klinken en zullen er zangkoren en midwinterhoornblazers zijn. Als bezoeker kunt u inspiratie opdoen en uw kerstcadeaus kopen. Het is een gezellig samenzijn met grote diversiteit. En natuurlijk niet te vergeten veel interessante aanbiedingen aan het einde van het jaar.

Kramen, winkeletalages, straten, de Markt, alles is in sfeervolle kerststijl versierd. Uiteraard komt de Kerstman met z’n arrenslee ook voorbij. Voor de inwendige mens wordt ook gezorgd. Bezoekers die zin hebben in een lekker glas Glühwein, oliebollen, warme chocolademelk of een andere versnapering komen niets te kort.

Foto: Marcel Houwer

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?