ma 15 sep — Groenlo: 14°C • 14°–18° meer weer →
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

WINTERSWIJK – Op dinsdag 19 september organiseert de Bibliotheek Oost-Achterhoek de workshop ‘Fotoboek maken’. Deze gratis workshop wordt gegeven in de vestiging Winterswijk en begint om 19.30 uur. Aanmelden is mogelijk via www.oostachterhoek.nl/fotoboekmaken

Workshop ‘Fotoboek maken
Foto’s maken is leuk en gaat tegenwoordig snel en makkelijk. Maar… wat doe je er daarna mee? Breng je herinneringen tot leven en maak eenvoudig een uniek fotoboek!

In deze workshop ga je aan de slag met een online editor. Met de geavanceerde software kun je heel makkelijk je mooiste foto’s verwerken en de vele creatieve mogelijkheden zorgen voor een geweldig resultaat. Neem je laptop of eventueel tablet mee.

Aanmelden
Het aanmelden voor deze gratis workshop kan via www.oostachterhoek.nl/fotoboekmaken of in één van de vestigingen van de Bibliotheek Oost-Achterhoek.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?