do 30 okt — Groenlo: 8°C • 6°–12° meer weer →

Liza Roekevisch gehuldigd vanwege fantastische resultaten tijdens NK in Almere

1655

WINTERSWIJK – Op donderdag 2 februari is Liza Roekevisch gehuldigd vanwege haar fantastische prestaties op het Nationaal Kampioenschap Majorette- Baton Twirling van de KNMO- NTSB. Tijdens het NK zijn er verschillende onderdelen en per onderdeel doen er maar liefst 20 deelnemers mee, die allemaal eerste regionale kampioenschappen hebben doorlopen.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Liza Roekevisch, lid van Excelsior, werd in 2020 al Nederlands Kampioen tijdens het NK. Dit jaar deed ze opnieuw mee en eindige ze met haar solo optreden op een prachtige tweede plek op het onderdeel Twirling. Daarnaast nam Liza op zondag deel aan de categorie Artistiek programma. Dit optreden was goed voor een mooie 3e plek. Bij deze feliciteren wij Liza nogmaals met het behalen van deze fantastische resultaten!

Lijkt het jou ook leuk om te gaan starten met dansen en twirlen? Kom gezellig eens een keer langs op een training om de sfeer te proeven. Kijk voor meer informatie op www.excelsior-winterswijk.nl of neem contact op via info@excelsior-winterswijk.nl!

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?