do 18 sep — Groenlo: 16°C • 15°–21° meer weer →

Ontmoet God in grote openluchtsamenkomst

522
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

ZELHEM – Op zaterdag 27 september vindt een groot openluchtsamenkomst plaats in Zelhem. Het gratis evenement is bedoeld voor iedereen die God wilt ontmoeten. Op de Nijmansedijk 9 is er vanaf 20:00 uur een band, getuigenissen en zal een gepassioneerde spreker de toehoorders meenemen in een ongelofelijke en levensveranderende ervaring met God. Er zal een groot podium zijn, professioneel licht en geluid en d.m.v. een gigantisch scherm kan het iedereen het ten alle tijde goed zien.

De organisatie van het evenement bestaat uit jonge mensen en is in handen van een non-profit stichting die kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Deze stichting heeft als doel om mensen (opnieuw) kennis te laten maken met de tastbare kracht, alles veranderende liefde en onuitputtelijke hoop van God. Het zal niet alleen een enthousiast verhaal zijn van een nuchtere Hollander, maar ervaring leert dat levens daadwerkelijk veranderen op een dergelijke avond.

De openluchtsamenkomst start om 20.00 uur en vindt plaats op het weiland van de Nijmansedijk 9 in Zelhem. Voor mensen die slecht te been zijn, zijn er stoelen aanwezig.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?