Inloopavond in Beltrum over plannen voor kerk, Kulturhus en De Sonders

8
PHOTO-2024-07-08-22-25-39

BELTRUM – De werkgroepen van BeltrumNU – We’j kiekt veuroet! nodigen inwoners van Beltrum uit voor een inloopbijeenkomst op maandagavond 26 mei in de kerk. Tijdens deze avond worden de laatste ontwikkelingen gedeeld over de toekomstplannen voor verschillende belangrijke gebouwen in het dorp. De bijeenkomst is vrij toegankelijk en vindt plaats van 20.00 tot 21.30 uur.

Op de agenda staan onder andere de eerste ideeën voor de (her)inrichting van de kerk, denkrichtingen voor een vernieuwd Kulturhus, en de meest actuele plannen rondom Dacapo en De Sonders. Bezoekers kunnen de eerste tekeningen en ontwerpen van De Sonders bekijken en hun mening of suggesties geven.

Ook is er aandacht voor sociale verbinding en een toekomstbestendige dorpsorganisatie. De werkgroepen die zich hiermee bezighouden zijn aanwezig om hun voortgang toe te lichten. Verder zijn vertegenwoordigers van zorgorganisatie Marga Klompé en Wonen Als Thuis (WAT) aanwezig. Zij geven een update over de plannen voor de Hassinkhof en de voormalige pastoorswoning.

Met de avond wil BeltrumNU inwoners actief betrekken bij de toekomst van het dorp. Meer informatie over de werkgroepen en hun plannen is te vinden op: www.beltrumnu.nl.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in