Wachten wordt een feestje tijdens ‘De Dag van De Wachtende Man’ in Winterswijk

Wachten wordt een feestje tijdens ‘De Dag van De Wachtende Man’ in Winterswijk
WINTERSWIJK – Tijdens de koopzondag op 29 juni pakt Winterswijk uit met een bijzonder evenement: De Dag van De Wachtende Man. Een knipoog naar het bekende beeld van mannen op een bankje terwijl hun partner winkelt. Maar deze zondag is het anders: de man in kwestie wordt verrast met actie, plezier én een goed glas bier.
De organisatie van het evenement ligt in handen van de winkeliersvereniging ABH City, de marktvereniging en diverse lokale ondernemers. Zij toveren het centrum van Winterswijk om tot een speelveld vol beleving, speciaal voor mannen – al is het hele gezin van harte welkom.
Proeverijen, racen en relaxen
Wie op zondag naar het centrum komt, treft een gevarieerd programma: van bier- en hapjesproeverijen tot sim racen, sportieve uitdagingen en nostalgische flipperkasten. Ook zijn er voldoende zitplekken voor en in winkels én diverse winkelkortingen. “We maken van het wachten een ware beleving,” aldus de organisatie.
Winkelen wordt leuk voor iedereen
De koopzondag is van 12.00 tot 17.00 uur. Ook voor dames en gezinnen is er volop vertier en gezelligheid in het centrum. De dag staat in het teken van humor, ontspanning én aandacht voor álle bezoekers van Winterswijk.
Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?
📧 Stuur je tip in