🌤️ Groenlo: 23°C • Vandaag 14° / 34°
⚠️ Code geel Gelderland do 22:00 - za 20:00 Meer informatie Het Nationaal Hitteplan is actief.Wat kan ik verwachten en…
654 keer bekeken

GROENLO – Ongeveer 350 mensen bezochten zaterdagavond de 17e carnavalsmis. Deze werd onder het motto: ‘Maak oew tog neet na…!!!!’gehouden in de H.Calixtusbasiliek in Groenlo. Voorganger was Pastoor H. de Jong. Tijdens de dienst werden door Vocales en De Knolle oet Grolle onder andere Grolse carnavalsschlagers ten gehore gebracht.

De preek kwam dit jaar van Ferry Broshuis. Na deze liet de pastoor weten dat er nog een vacature vrij is in Lichtenvoorde.

Net als vorig jaar komt het geld van de tweede collecte ten goede aan een goed doel in de gemeente. Dit jaar gaat het geld naar ´Samen loop voor hoop´. Het ingezamelde bedrag bedraagt 357,99 euro.

Bij het verlaten van de kerk werd de schlager ´A´j in Grolle bunt geboren´ gezongen.

📅 Heb je een evenement?
Stuur je evenement gratis in en bereik lezers in de regio.


Gratis insturen