Vakantievering met zegening vakantiegangers en vervoermiddel.

557
557 keer bekeken

GROENLO – Aan het begin van de zomervakantie vindt in het Eucharistisch Centrum van de St. Paulusparochie, de H. Calixtusbasiliek te Groenlo, net als vorig jaar, een bijzondere vakantieviering plaats,  met: een extra zegening van mensen die op reis gaan en na de viering: de mogelijkheid om uw vervoermiddel te laten zegenen!

U/jij bent van harte welkom met: motor, auto, (kinder)fiets, scooter, scootmobiel, loopfiets, rollator, etc.

Deze eucharistieviering op zondag 12 juli 2015 begint om 10.30 uur. Celebrant is pastoor H. de Jong. De H. Calixtusbasiliek vindt u aan de Nieuwstad 12 te Groenlo.

Na de viering is er de mogelijkheid om elkaar bij een kopje koffie of thee te ontmoeten. Voor de kinderen is er limonade. Deze bijzondere vakantieviering mag u niet missen!

📅 Heb je een evenement?
Stuur je evenement gratis in en bereik lezers in de regio.


Gratis insturen