wo 24 jun - Groenlo: 19 graden, 19-34 graden meer weer →
Code oranje Gelderland Hitte wo 05:00 - wo 12:00 Meer informatie Zeer warm met maximumtemperaturen tussen 27 en 36...

Veel belangstelling voor ruilmiddag

876
876 keer bekeken

GROENLO – Het sportcafé Den Elshof was woensdagmiddag 23 november het domein van enkele honderden belangstellenden die voetbalplaatjes verzamelen. De leeftijd van de aanwezigen varieerde van jong tot oud.

Ook oud-voorzitter Theo Huijskes van s.v. Grol nam actief deel aan het ruilen van dubbel verzamelde voetbalplaatjes. “Heb jij F3 nummer 9” vroeg Theo Huijskes aan Adrie Wittenbernds, verslaggever van s.v. Grol waarmee de heren probeerden hun voetbalplaatsjes boek vol te krijgen met de meer dan 1000 voetbalplaatjes.  Ook kinderen waren volop aan het ruilen. Er waren zelfs enkelen die hun boek al bijna vol verzameld hadden.

“Misschien dat we ook een voetbalplaatjesavond gaan organiseren voor senioren”, zegt Bas Wallerbosch, eigenaar van Albert Heijn Wallerbosch. Als deze avond doorgaat wordt die waarschijnlijk gehouden op donderdag 8 december. Op 14 december wordt in ieder geval de tweede ruilmiddag gehouden. Ook deze vindt plaats in het sportcaf;e op Sportpark Den Elshof.

De voetbalplaatjes zijn verkrijgbaar bij Albert Heijn Wallerbosch in Groenlo. Bij elke 10,- euro aan boodschappen krijgen klanten 1 pakje voetbalplaatjes. Op deze plaatjes staan spelers en vrijwilligers van voetbal vereniging Grol in Groenlo.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in
Bron: field_54267a93e7ef3
📅 Heb je een evenement?
Stuur je evenement gratis in en bereik lezers in de regio.


Gratis insturen