Vrouw overleden na eenzijdig ongeval
MEDDO – Een 80-jarige vrouw uit Meddo (gem Winterswijk) is zaterdag 23 december verongelukt nadat zij met haar auto tegen een boom botste. De politie doet onderzoek.
Het ongeval gebeurde omstreeks 15.50 uur op de Meddoseweg in Winterswijk. De vrouw raakte door nog onbekende oorzaak van de weg en belandde tegen een boom. Ze werd met ernstig letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Hier overleed ze korte tijd later aan haar verwondingen.
De afdeling verkeersongevallenanalyse heeft ter plaatse sporenonderzoek gedaan. Daarnaast komt de politie graag in contact met getuigen. Mensen die rond de tijd van het ongeval op de Meddoseweg hebben gereden, en de kleine grijze auto van het slachtoffer hebben gezien, of mensen die anderszins informatie hebben die van belang kan zijn, worden verzocht te bellen met 0900 8844.
De weg was enige tijd afgesloten vanwege het onderzoek.
Lezersfavorieten
- ‘Steek zetten’ luidt carnaval in Grolle in 12
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Bronsvoort bij afscheid benoemd tot beschermvrouwe Slag om Grolle 8
- Koperen Ketteltje voor Marco Overbekking 7
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 7