za 18 okt — Groenlo: 12°C • 8°–13° meer weer →

BORCULO – De Restantenmarkt in Borculo is populair onder koopjesjagers. Op zaterdag 29 augustus worden ze tussen 10 en 17 uur weer op hun wenken bediend. De altijd zeer goed bezochte markt is een uitgelezen mogelijkheid om prima artikelen en goederen aan te schaffen tegen stuntprijzen.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De Restantenmarkt is uitgegroeid tot een traditie. De organisatie is in handen van de Stichting Promotie Borculo (SPB) in opdracht van de Borculose Ondernemers Vereniging (BOV). Sinds twee jaar wordt de markt op een andere locatie gehouden, namelijk op de Veemarkt en in de Weverstraat.

Doel van de deelnemers aan de Restantenmarkt is om in één dag de goederen die zijn overgebleven van de opruiming te verkopen, zodat de winkels voor het nieuwe seizoen weer met een schone lei kunnen beginnen. Dat maakt het aantrekkelijk winkelen voor de consumenten. Mede daarom is de Restantenmarkt altijd een groot succes. Ook deze keer, op zaterdag 29 augustus, doen weer veel ondernemers mee, ongeveer dertig kramen. Er is dan ook een groot aanbod van verschillende artikelen en goederen, waaronder veel kleding. Voorheen werden de kortingen per uur verhoogd met 10 procent. Dat gebeurt niet meer, er zijn gelijk spectaculaire aanbiedingen. Al kan het wel gebeuren dat in de laatste uurtjes van de markt de kortingen nog sterk oplopen, soms tot wel 90 procent van de adviesprijs. Dat maakt het aantrekkelijk winkelen.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Zondagochtend begint met een goed verhaal.
Elke zondag om 09.00 uur ontvang je een exclusief streekverhaal uit de Achterhoek — vol geschiedenis, mensen en plekken van dichtbij. Gratis in je mailbox.

Verhalen die je nergens anders leest — over het verleden, het landschap en de mensen van onze streek.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?