di 3 feb — Groenlo: 1°C • -5°–2° meer weer →
573 keer bekeken

LIEVELDE – Op donderdag 20 augustus 2015 organiseert Erve Kots van 11.00 tot 17.00 uur activiteiten dag dag in openlucht museum “Erve Kots” Eimersweg 4 7137HG te Lievelde.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

In het museum zal die dag de olierosmolen, de klompenmakerij, de smederij en de zagerij in werking zijn, in boerderij Kots worden knipmutsen gemaakt en in het Los Hoes breit Laura Grolse wanten volgens een eeuwen oud patroon. Kinderen kunnen deze dag klomp schilderen, suikerhart versieren, armband maken broodbakken of lekker spelen in de speeltuin van het museum.

Op diverse plekken in het museum kunt u genieten en zien wat men zelf maakt, zowel nieuwe als oude ambachten, zoals de imkervereniging die u alles vertelt over bijen en honing.

De entree bedraagt € 4,50 kinderen € 2,25

Informatie info@ervekots.nl / www.ervekots.nl

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?