ma 2 feb — Groenlo: 6°C • -2°–6° meer weer →

Gebouw Wilgenpark wordt testlocatie

1056
1.056 keer bekeken

GROENLO – In week 42 wordt de GGD Noord- en Oost-Gelderland testlocatie aan de Tinbergenstraat in Winterswijk gesloten. De testcapaciteit gaat vervolgens 1-op-1 over naar het gebouw van de voormalige voetbalclub ‘Grolse Boys’, Beltrumseweg 3B.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De nieuwe locatie in Groenlo is een walk-in testlocatie met parkeergelegenheid bij het gebouw. De GGD test hier dagelijks van 8.30 tot 21.30, net als op de andere locaties. Er worden 3 testlijnen ingericht waar iedereen met corona-gerelateerde klachten zich kan laten testen.

[visual-link-preview encoded=”eyJ0eXBlIjoiZXh0ZXJuYWwiLCJwb3N0IjowLCJwb3N0X2xhYmVsIjoiIiwidXJsIjoiaHR0cHM6Ly9jb3JvbmF0ZXN0Lm5sLyIsImltYWdlX2lkIjowLCJpbWFnZV91cmwiOiIiLCJ0aXRsZSI6IkdldmFjY2luZWVyZD8gQmxpamYgdGVzdGVuISIsInN1bW1hcnkiOiJNYWFrIGhpZXIgZWVuIGFmc3ByYWFrIHZvb3IgZWVuIHRlc3QgYmlqIGVlbiBHR0QgdGVzdHBsYWF0cyBpbiBkZSBidXVydCBvZiAwODAwIOKAkyAxMjAyLi4gRGUgdGVzdCBpcyBncmF0aXMuIiwidGVtcGxhdGUiOiJzcG90bGlnaHQifQ==”]

 

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?