HV Grol opent seizoen met winst en verlies

Foto: Streekgids.nl
GROENLO – Voor HV Grol is het nieuwe handbalseizoen gestart met wisselende resultaten. De D1 won overtuigend van OBW D4, terwijl de damesselectie in Wierden hun meerdere moest erkennen in Kedingen.
D1 overtuigt in thuiswedstrijd
De meisjes van HV Grol D1 speelden zondag hun eerste thuiswedstrijd tegen OBW D4 uit Zevenaar. Lizzy opende de score, waarna Isa en Liv meerdere keren toesloegen via snelle break-outs. Keepster Robin hield het doel schoon en met een sterke verdediging liep Grol verder uit. Bij rust stond het al 14-3. In de tweede helft scoorden onder anderen Saar, Senna, Iza en Lot, en bleef de voorsprong groeien. Uiteindelijk won de D1 met ruime cijfers: 29-8.
“De meiden stonden als een blok in de verdediging en vonden elkaar steeds beter in de aanval,” aldus de begeleiding. Volgende week wacht een uitwedstrijd tegen Minerva D1 in Terborg.
DS1 onderuit tegen Kedingen
Voor de damesselectie begon de competitie in Wierden tegen promovendus Kedingen. Ondanks blessures startte HV Grol sterk en nam de leiding. Daarna stokte de aanval, waardoor Kedingen de voorsprong greep. Bij rust was de stand 13-10.
Na de pauze vocht Grol zich knap terug, geholpen door goed keeperswerk, maar slordigheden en te vroeg afsluiten in de aanval bleven de ploeg parten spelen. De thuisploeg bleef scoren en trok de wedstrijd naar zich toe: 23-19.
📅 D1: zondag 5 oktober – Minerva D1 – HV Grol D1
📅 DS1: zondag 5 oktober – HV Grol DS1 – Huissen DS1
📍 Terborg & Groenlo
💶 entree gratis
🔗 www.hvgrol.nl
Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?
📧 Stuur je tip inLezers tippen
Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇