Jozefschool bakt pannenkoeken bij ’t Noorden.
AALTEN – Op vrijdag 27 maart is het zover, Nationale Pannenkoekdag 2015. De leerlingen van groep 7 van de Jozefschool stropen de mouwen op om ouderen zelfgebakken pannenkoeken te serveren.
“Iedereen heeft het altijd maar druk, druk, druk. Hierdoor krijgen onze opa’s en oma’s niet altijd de aandacht die ze verdienen. Op nationale Pannenkoekdag brengen we hier verandering in. Onder het motto “Bak mee voor ouderen!” zetten de leerlingen de ouderen in het zonnetje met zelfgebakken pannenkoeken”.
De leerlingen hebben de ouderen zelf benaderd voor deelname aan deze feestelijk dag. Partycentrum & Pannenkoekenhuys ’t Noorden stelt op deze dag het Pannenkoekenhuys en de keuken beschikbaar aan de leerlingen.
Lezersfavorieten
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 6
- Spellenclub Doetinchem maakt speeldata 2026 bekend 6
- Proefsleuven gegraven op Eefseler Esch in aanloop naar woningbouw 6
- Maliebaan in Groenlo krijgt historische uitstraling en meer groen 6
