wo 4 feb — Groenlo: 8°C • 0°–8° meer weer →

Marianumleerlingen geslaagd voor Anglia proficiency examen

540
540 keer bekeken

GROENLO/LICHTENVOORDE – Dit jaar hebben leerlingen van Marianum hun Anglia Proficiency (C1) examen gedaan. Er zijn 6 leerlingen van vwo en 2 havoleerlingen geslaagd.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Havoleerling Ilse Stortelder en vwo-leerlingen Elke Berendsen en Emma van Rijn hebben zelfs een uitstekende score gehaald, namelijk distinction. Dit betekent dat 80% of meer van alle antwoorden correct is ingevuld.

De vwo-leerlingen Marit Geelink, Lieke Geessinck, Sacha te Brake en Mandy ten Damme en havoleerling Puck Reijerink behaalden de merit-score (65-79% van de antwoorden correct ingevuld).

Een Anglia Proficiency (C1) certificaat toont aan dat de student de Engelse taal op hbo en universitair niveau beheerst. Het geeft toegang tot een aantal internationale (Engelstalige) hogescholen en universiteiten en is daarom interessant voor leerlingen die hun universitaire studie of stage in het buitenland overwegen.

Het examen wordt nagekeken door het Chichester College in Engeland.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?