Frankweg Beltrum dicht door asfalteringwerkzaamheden
BERKELLAND/BELTRUM – Van 3 tot en met 21 april 2023 zullen er asfalteringswerkzaamheden worden uitgevoerd aan de Frankweg in Beltrum. Tijdens deze periode zal de weg afgesloten zijn voor doorgaand verkeer en zal het verkeer worden omgeleid. De gemeente Berkelland vraagt om begrip voor de eventuele overlast die deze werkzaamheden kunnen veroorzaken.
De werkzaamheden zijn nodig om de kwaliteit van de weg te verbeteren en de veiligheid te waarborgen. Het is mogelijk dat de werkzaamheden enig ongemak veroorzaken, maar de gemeente streeft ernaar om de overlast zo veel mogelijk te beperken en de weg zo snel mogelijk weer berijdbaar te hebben.
Voor vragen en/of opmerkingen over de werkzaamheden kan contact worden opgenomen met de toezichthouder van de gemeente Berkelland, de heer W. Bouwmeester, via telefoonnummer 0545-250 250.
Lezersfavorieten
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Spellenclub Doetinchem maakt speeldata 2026 bekend 6
- Proefsleuven gegraven op Eefseler Esch in aanloop naar woningbouw 6
- Maliebaan in Groenlo krijgt historische uitstraling en meer groen 6
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 6
