Jazzpodium met Bijlsma en Skorokhodov
EIBERGEN – De vocalisten Masha Bijlsma en Dasha Skorokhodova zijn dinsdag 19 mei de speciale gasten tijdens de maandelijkse jazzavond in de Eibergse kroeg Home aan de Kerkstraat 2.
Zangeres Masha Bijlsma behoort tot Europese top en vestigde haar naam onder meer tijdens concerten met Benny Baily, Gary Thomas en Bob Malach. Dasha Skorokhodova komt uit de Oekraïne, studeerde in Moskou en vestigde zich vervolgens in Nederland. Hier volgde ze een opleiding aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Pianist Peter Beets, bassist Marius Beets en drummer Wim Holthaus vormen ook 19 mei de vaste basisbezetting. De muziek blijft zeker niet beperkt tot jazz, maar verkent ook aanverwante muziekstijlen als soul, funk en latin. De laatste jazzavond voor de zomervakantie is dinsdag 16 juni. Te gast is dan trompettist Rik Mol. Jazz at Home begint klokslag 20.30 uur en duurt tot 23.00 uur. De entree is 10 euro.
Lezersfavorieten
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 6
- Spellenclub Doetinchem maakt speeldata 2026 bekend 6
- Proefsleuven gegraven op Eefseler Esch in aanloop naar woningbouw 6
- Maliebaan in Groenlo krijgt historische uitstraling en meer groen 6
