di 16 sep — Groenlo: 15°C • 13°–16° meer weer →

Schaersvoorde met vijf teams naar The School Final Olympic Moves

418
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

Het Christelijk College Schaersvoorde zal op vrijdag 5 juni 2015 met vijf teams deelnemen aan The School Final Olympic Moves in Amsterdam. Ze zullen met twee veldloopteams, twee volleybalteams en een streetdance team afreizen naar de hoofdstad. Ze zullen daar strijden tegen scholen uit heel Nederland.

Jaarlijks vindt het landelijke schooltoernooi Olympic Moves plaats voor alle voortgezet onderwijs scholen in Nederland. Regionaal worden er voorrondes gehouden en de winnende teams plaatsen zich voor de Nederlandse Kampioenschappen op The School Final Olympic Moves. Het Christelijk College Schaersvoorde doet hier al jaren aan mee en is trots dit jaar wederom een aantal teams naar de finaledag te mogen sturen.

Dit schooljaar konden de leerlingen van Schaersvoorde deelnemen aan atletiek, vijfkamp, zaalvoetbal, veldloop, streetdance en volleybal. De leerlingen uit Winterswijk deden dit jaar voor het eerst mee en met succes. Het zaalvoetbalteam klas 1-2 en de veldloopteams klas 1-2 mochten deelnemen aan de regiofinales in Nijmegen. Uit Aalten wist het zaalvoetbalteam in de categorie schoolteams zelfs een plek op het NK in Arnhem te bemachtigen.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?