Superstart Grol 1 in 2e klasse F
GROENLO – Grol 1 is het nieuwe seizoen in de tweede klasse F uitstekend begonnen. In Doetinchem werd zondag 21 september met 0-3 gewonnen van VIOD, dat vorig jaar nog dichtbij promotie naar de eerste klasse was. Vooraf was er twijfel na drie bekernederlagen, maar het elftal van trainer Arjen Nijman liet die meteen achter zich.
De Grolse ploeg schoot fel uit de startblokken en besliste de wedstrijd al vroeg. Na een fout in de Doetinchemse defensie zette Jordy Schutten zijn team na een kwartier op 0-1. Twee minuten later verdubbelde Tyn Brockötter de marge. Aanvoerder Luc Berentsen bekroonde een sterke wedstrijd met de derde treffer, een kopbal uit een corner in de 70e minuut.
VIOD probeerde na rust terug te komen, maar kwam nauwelijks tot kansen. De Grol-verdediging gaf niets weg en keeper Nick Oude Luttikhuis hoefde slechts één keer echt in te grijpen.
Trainer Nijman sprak van “een mooie opsteker voor het team. Hopelijk kunnen we deze lijn doortrekken in de volgende wedstrijden.”
Volgende wedstrijd: zondag 28 september, 14.30 uur: Grol – Varsseveld.
Lezersfavorieten
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Proefsleuven gegraven op Eefseler Esch in aanloop naar woningbouw 6
- Maliebaan in Groenlo krijgt historische uitstraling en meer groen 6
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 6
- Spellenclub Doetinchem maakt speeldata 2026 bekend 6
