Hoogheden op bezoek bij wagenbouwers
Prins Ivo II en adjudant Dave brengen een bezoek aan de wagenbouwers van De Natte Sponzen, die al maanden werken aan hun creatie voor de Grolse carnavalsoptocht. - Foto: Marcel Houwer
GROENLO – Prins Ivo II en adjudant Dave hebben dinsdagavond een bezoek gebracht aan de wagenbouwers die al maandenlang werken aan hun creaties voor de grote carnavalsoptocht. In de bouwhal bij Veld Koeltechniek werd nog volop geschilderd. De hoogheden werden tijdens het bezoek vergezeld door hun partners.
Met de rondgang wilden Prins en adjudant de deelnemers een hart onder de riem steken in de laatste fase van de voorbereidingen. De wagenbouwers lieten zien waar zij de afgelopen maanden aan hebben gewerkt. Volgens de hoogheden ligt het niveau opnieuw hoog. Opvallend detail: meerdere wagens zijn dit jaar hoger dan voorgaande edities. “Dat wordt indrukwekkend in de binnenstad,” was de eerste reactie.
De bouwers waardeerden het bezoek en vonden het leuk dat de hoogheden langskwamen. In de hal werd duidelijk dat de laatste puntjes nog op de i worden gezet richting zondag. De verwachting is opnieuw een grote deelname aan de optocht, met veel variatie in wagens en loopgroepen.
De grote carnavalsoptocht trekt zondag 15 februari door de binnenstad van Groenlo. De start is om 13.44 uur aan de Winterswijkseweg.
Lezersfavorieten
- Oost Gelre Vooruit stelt kandidatenlijst vast voor verkiezingen 12
- ‘Steek zetten’ luidt carnaval in Grolle in 11
- Leerlingen Pronova schenken €2.837,40 aan Stichting Vrienden SKB 8
- Infobord en gerestaureerde Joodse begraafplaats Groenlo officieel onthuld 7
- Maliebaan in Groenlo krijgt historische uitstraling en meer groen 6
- Spellenclub Doetinchem maakt speeldata 2026 bekend 6
