di 16 sep — Groenlo: 17°C • 13°–17° meer weer →

Harde wind en regen treffen Zwarte Cross

438
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

LICHTENVOORDE – Elke tent/overkapping en alles wat maar enigszins onderdak tegen de regen bood was bezet op de Zwarte Cross. Harde wind, regen en hagel teisterde zaterdagmiddag het Achterhoekse festival. Veel bezoekers verlieten nat en doorweekt het evenementen terrein.

De organisatie heeft aan het begin van de middag een aantal zeilen uit steigers verwijderd zodat de wind er gemakkelijk door heen kon waaien. Door de organisatie waren extra schuilplekken gecreëerd. Ook waren er decorstukken, waaronder inflatables naar beneden gehaald. Hier en daar waren er op het terrein herwerken omgewaaid en zeilen losgescheurd.

Volgens de organisatie, die continu in contact staat met de weersdiensten, klaart het vanavond weer op. Dat betekent dat de hoofdact, Flogging Molly plaats zal vinden zoals gepland.

Voor de afsluitende dag morgen wordt goed weer voorspeld.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?