zo 2 nov — Groenlo: 10°C • 9°–13° meer weer →

Dichter Onno Kosters te gast in Literair Café

389
389 keer bekeken

BREDEVOORT – Op vrijdagavond 14 oktober is de bekroonde dichter Onno Kosters (1962) te gast in het maandelijkse Literair Café van de Koppelkerk in Bredevoort. Collegadichter Maarten Buser gaat met Kosters in gesprek over zijn werk.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Onno Kosters publiceerde vier dichtbundels (Callahan en andere gedaanten, De grote verdwijntruc, Anatomie van het slik en Vangst). In juni 2011 trad hij op bij Poetry International. Verschillende bundels van zijn hand werden in het Duits en Engels vertaald. In januari 2013 won Kosters de hoofdprijs in de jaarlijkse Turing Gedichtenwedstrijd met zijn gedicht ‘Doe-het-zelf’.

Naast dichter is Onno Kosters universitair docent Engelse letterkunde aan de Universiteit Utrecht. In zijn onderzoek richt Kosters zich in het bijzonder op James Joyce en Samuel Beckett. Zoals Kosters’ bemoeienis met het werk van Joyce en ook Beckett (die hij vertaalde) al aangeeft is hij zeer geïnteresseerd in modernistische en postmoderne tendenzen in literatuur. Die komen dan ook in zijn poëzie naar voren.

Locatie: Koppelkerk, Koppelstraat 35, 7126 AG Bredevoort
Datum: vrijdagavond 14 oktober
Aanvang: 20 uur (19.30 uur deuren open)
Entree: € 5,-

Reserveren (gewenst, niet verplicht): www.koppelkerk.nl of via 0543-216005

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?