ma 20 okt — Groenlo: 11°C • 10°–16° meer weer →

’t Buurtschap op de planken met ‘Bi’j de dokter’

585

SINDEREN – Toneelgezelschap ’t Buurtschap gaat weer de planken op met “Bi’j de dokter”, geschreven door Evelien Evers. Een eigentijds stuk met sterk uiteenlopende karakters en veel humor.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Er is een nieuwe arts in de praktijk van dokter Zijlsma, en ieder denkt er het zijne van. Hij is toch geen familie van Mulleman die vroeger in het buitengebied woonde? Wat was daar toch mee? Bijna niemand weet iets. Wie wel wat weet zegt niets. En zij die niks weten zeggen véél!…. Het is dan ook een en al roddel en achterklap in de wachtkamer.

De eerste twee voorstellingen zijn inmiddels achter de rug en er is een extra voorstelling gepland op donderdag 15 september, in het Buurtschapshuis Sinderen, aanvang 20:00 uur. Hiervoor zijn nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar! Kaarten (7,50 euro) zijn te reserveren via 0315-617282 en www.tbuurtschap.nl.

Ook is ‘Bi’j de dokter’ oa. nog te zien op zaterdag 1 oktober in het Borchuus Varsseveld

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?