wo 5 nov — Groenlo: 10°C • 9°–16° meer weer →
494 keer bekeken

GROENLO – Vanaf vandaag (lees vrijdag 13 februari) heeft ‘KAPSTOK’, onderdeel van carnavals vereniging De Knunnekes’, nieuwe Knunnekes sjaals en vlaggen. “Deze sjaals zijn 10 centimeter langer en heel iets breder dan de vorige. Daarmee is de sjaal makkelijker om te doen”, vertelt Thomas Wallerbosch (secretaris bij KAPSTOK).

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De eerste twee nieuwe sjaals werden overhandigd aan de twee hofdames Pleun Stokkers en Lynn Huijskes. “Deze dames zijn enorm belangrijk voor onze hoogheden omdat zij het prinsenpaar thuis moeten brengen. We kunnen het ons niet veroorloven dat ze ziek worden en daarom krijgen ze een lekkere warme Knunnekes sjaal”, aldus Thomas.

De sjaal is voor iedereen te koop bij Gall & Gall aan de Beltrumsestraat in Groenlo. De sjaal kost maar 11,- euro.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Zondagochtend begint met een goed verhaal.
Elke zondag om 09.00 uur ontvang je een exclusief streekverhaal uit de Achterhoek — vol geschiedenis, mensen en plekken van dichtbij. Gratis in je mailbox.

Verhalen die je nergens anders leest — over het verleden, het landschap en de mensen van onze streek.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?