wo 24 sep — Groenlo: 16°C • 6°–16° meer weer →

Dialect op de koffie met Grolse Hofzangers in Lievelde

253
De Grolse Hofzangers

De Grolse Hofzangers - Foto: PR

LIEVELDE – Op zondag 5 oktober organiseert Dialectkring Achterhook en Liemers opnieuw een koffiemorgen bij Erve Kots. Dit keer zijn de Grolse Hofzangers te gast. Het mannenkoor staat bekend om zijn afwisselende repertoire in de streektaal en brengt dit in de sfeervolle zaal De Daele.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Bezoekers kunnen rekenen op een muzikale ochtend vol dialectliederen, waarbij de herkenbare Achterhoekse klanken centraal staan. “Het is altijd bijzonder om samen in de streektaal te zingen en te luisteren, dat schept een gevoel van verbondenheid,” aldus een woordvoerder van de dialectkring.

De bijeenkomst is niet alleen voor leden, ook belangstellenden zijn welkom. Naast muziek is er tijd voor ontmoeting en gezelligheid onder het genot van koffie of thee.

📅 Datum: zondag 5 oktober 2025
📍 Locatie: Erve Kots, Eimersweg 4, Lievelde
Tijd: 11.00 – ca. 13.00 uur
💶 Entree: €10,- (incl. 2x koffie/thee)
🔗 Info: www.ervekots.nl

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?