di 14 okt — Groenlo: 13°C • 10°–15° meer weer →

EIBERGEN- Het jaarlijkse ‘Festival op (de) Maat’ in Openluchttheater Eibergen is zaterdag 5 september bonter dan ooit. Waren in de voorgaande edities Ali B en Imca Marina de gangmakers, Dit jaar zijn dat onder meer presentator Ron Boszhard, DJ Stooff en Niels Harder, bekend van Avro-Tros Zapp De Magische Winkel.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Natuurlijk is er heel veel muziek met onder meer de Vlearmoesband, Time to Sing en Feestband Fantastisch. Verder zijn er uiteenlopende workshops en is er een  ‘Voice of… Festival op (de) Maat’. De Berkelzomp vaart en iets verderop is er ponyrijden. Theatergroep Dapper speelt de voorstelling ‘Carnival’ en ook Lonnie Balonnie is van de partij. Ook staat er een snoezelwagen op het festivalterrein.

Cliënten van Estinea verzorgen de aankleding van het festivalterrein. Deelnemers van diverse instellingen worden gekoppeld aan vrijwilligers van het openluchttheater en draaien op die manier een dagje mee als vrijwilliger.  Het festival duurt van 15.00 tot 20.00 uur en wordt mede mogelijk gemaakt door het VSB Fonds. Kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang.

Het complete programma en informatie over ticketverkoop is te vinden op www.openluchttheatereibergen.nl

Foto PR Openluchttheater Eibergen

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?