wo 15 okt — Groenlo: 12°C • 12°–14° meer weer →

Kinderen ontbijten met wethouder

493

LICHTENVOORDE/GROENLO – Leerlingen uit de combinatieklas groep 5 en 6 van de Nije Veste uit Groenlo hebben woensdagmorgen 7 november een ontbijt genuttigd met wethouder Bart Porskamp. Het ontbijt werd gehouden in het gemeentehuis van gemeente Oost Gelre

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

leerlingen uit 275 Nederlandse gemeenten schoven woensdagmorgen aan de ontbijt tafel om zo het goede voorbeeld van een gezonde start van de dag te geven.

Wethouder Porskamp betaalde symbolisch voor het ontbijtje dat de kinderen meebrachten. Dit deed hij met een donatie aan de stichting Kinderpostzegels, die zich sterk maakt voor kwetsbare kinderen.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Zondagochtend begint met een goed verhaal.
Elke zondag om 09.00 uur ontvang je een exclusief streekverhaal uit de Achterhoek — vol geschiedenis, mensen en plekken van dichtbij. Gratis in je mailbox.

Verhalen die je nergens anders leest — over het verleden, het landschap en de mensen van onze streek.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?