di 14 okt — Groenlo: 15°C • 10°–15° meer weer →

We waaien van de herfst naar de zomer

470

Vandaag is het een onstuimige dag met een stormachtige wind aan zee en daarbij zijn er ook zware windstoten mogelijk. In de loop van de komende dagen is er een totale omslag naar zomers weer met vrijdag zelfs tropische temperaturen van 30 graden of meer.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De oorzaak van de wind vandaag is een lagedrukgebied dat op weg is naar Scandinavië. Het brengt veel bewolking en wat regen met zich mee. Met het wegtrekken van het lagedrukgebied wordt het in de nacht naar morgen bij ons overal droog en klaart het wat op. Ook wordt het rustiger.

Dan gaan we geleidelijk op naar de zomer. Morgen is het al vriendelijk weer, met stapelwolken en de zon. Het is met een westelijke wind wel nog ietwat fris, maximaal een graad of 17. Met het naderbij komen van een hogedrukgebied draait de wind op donderdag naar het oosten. Zo komt droge en warme lucht onze kant op. Donderdag en vrijdag verlopen dan ook stralend zonnig. Het wordt ook een stuk warmer. Donderdag wordt het al meer dan 20 graden. Vrijdag wordt op veel plaatsen voor het eerst dit jaar de tropische waarde van 30 graden of meer bereikt.

Voor meer informatie: www.weer.nl en/of www.meteogroup.com

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?