ma 13 okt — Groenlo: 14°C • 13°–16° meer weer →

LICHTENVOORDE – Op zaterdag 26 mei organiseert Stichting Bloemencorso Lichtenvoorde het ‘Corso Congres’. Dit jaarlijks terugkerend evenement wordt georganiseerd door en voor organisaties van corso’s in Nederland.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De Stichting Bloemencorso Lichtenvoorde vindt het belangrijk om kennis en ervaringen met andere organisaties uit te wisselen. Tijdens het eerste ‘Corso Congres, dat gehouden wordt in Hotel Restaurant ‘T Zwaantje in Lichtenvoorde, zullen ook organisaties uit Duitsland en België worden uitgenodigd. Het Corso Congres is alleen toegankelijk voor genodigden.

Tijdens het congres treden er gastsprekers op die een interactieve workshop houden met de gasten. De onderwerpen zullen onder andere bestaan uit: Sociaal media, de samenwerking met de gemeente, het betrekken van jeugd en het boeien en binden van publiek.

Het Bloemencorso in Lichtenvoorde behoort tot de Nationale Inventaris Culturele Immaterieel Erfgoed.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?