wo 15 okt — Groenlo: 13°C • 11°–14° meer weer →

Vastgoed Rouwmaat Groenlo neemt ontwikkeling voormalig Wellinkterrein in Zwolle over

365

ZWOLLE/GROENLO – Vastgoed Rouwmaat Groenlo heeft de ontwikkeling van het voormalige Wellinkterrein in Zwolle overgenomen van de oorspronkelijke initiatiefnemer Arnold Bosman Vastgoed BV. Vastgoed Rouwmaat sluit aan bij de plannen die er al lagen voor woningbouw op het terrein. Wethouder van Uem is blij dat het initiatief doorgang vindt: “het is een belangrijke ontwikkeling voor Zwolle”.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

In november 2015 heeft de gemeenteraad van Oost Gelre ingestemd met het beschikbaar stellen van een krediet van € 125.000,- als bijdrage in de kosten van sanering van de locatie Zwolle, aldus wethouder van Uem. “Wij sluiten daarmee aan bij de grote wens van Zwolle om deze rotte kies in het dorp weg te halen. De oorspronkelijke initiatiefnemer kwam uiteindelijk niet tot overeenstemming met de eigenaar van het terrein, maar ik ben blij dat Rouwmaat Vastgoed het initiatief overneemt.”

Al op korte termijn wordt een begin gemaakt met het opruimen van puin en het opstellen van een plan voor de bodemsanering. De verkooptransactie is deze week afgerond en daarmee kan nu concreet de uitvoering opgepakt worden. Wethouder van Uem: “Ons gezamenlijke belang is het versterken van de leefbaarheid van Zwolle. De invulling van het voormalige Wellinkterrein is daar een belangrijk onderdeel van. Ik heb er het volste vertrouwen in dat met Vastgoed Rouwmaat een partij is gevonden die de ontwikkeling in Zwolle voortvarend oppakt in lijn met de plannen die er al liggen.”

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Zondagochtend begint met een goed verhaal.
Elke zondag om 09.00 uur ontvang je een exclusief streekverhaal uit de Achterhoek — vol geschiedenis, mensen en plekken van dichtbij. Gratis in je mailbox.

Verhalen die je nergens anders leest — over het verleden, het landschap en de mensen van onze streek.

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?