ma 8 sep — Groenlo: 17°C • 15°–21° meer weer →

Kleurrijke expositie van Adrian Knorr (D) in de Koppelkerk

627
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

BREDEVOORT – Deze nazomer besteedt de Koppelkerk aandacht aan het kleurrijke werk van de in Roemenië geboren kunstenaar Adrian Arnautu Knorr (Gosheim, 1955).

Naast figuratief werk wordt in de expositie Knorrs grafische werk getoond. In heel zijn oeuvre probeert Knorr het abstracte, het niet-zintuiglijke, het innerlijke weer te geven.

Van landschap tot portret, van handeling tot karikatuur: in zijn werk bedient Knorr zich van tijdloze thema’s die kunstenaars te allen tijde bezig hebben gehouden. Daarbij schuwt Knorr ook verhalen uit de mythologie niet, maar vertaalt ze altijd naar het heden.

Met zijn werk wil Adrian Knorr niet alleen het niet-zichtbare gevoel belichten, maar ook nadrukkelijk de toeschouwer beroeren: “Door het wezen achter vorm en kleur zichtbaar te maken, wil ik de ziel, het hart van de toeschouwer raken.”

Locatie: Koppelkerk, Koppelstraat 35, 7126 AG Bredevoort
Looptijd expositie: 9 september t/m 16 oktober 2016
Openingtijden: vrijdag-zondag van 11.00 – 17.00 uur
Entree: vrij

Foto: ‘Wiener Kaffee’ van Adrian Knorr. (c) Adrian Knorr

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in
Wat vindt u van dit bericht?
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.