do 18 sep — Groenlo: 19°C • 15°–21° meer weer →
KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

GROENLO – Vanaf zaterdag 29 oktober 2016 tot en met 20 januari 2017 is er een nieuwe expositie te bezichtigen in Galerie Wij. De expositie wordt zaterdag 29 oktober om 13:30 uur geopend. De deelnemers aan deze expositie zijn Rianne Maas, Els te Marveld, Theo van Dongeren, Gonnie Heurnink, Theo Kaak, Thea Simonetti, Marlies Bruinsma, Ans te Lintelo en Ton Huinink.

De kunstwerken bestaan uit schilderijen en keramiek. De schilderijen zijn gemaakt met acryl, olieverf, en gemengde technieken. Het merendeel van de schilderijen zijn abstract en er is veel gebruik gemaakt van warme tinten. Echte herfst schilderijen. Naast de elke 2 maanden wisselende tentoonstelling ie er ook een vaste collectie aanwezig van sieraden, kleine beelden, klein houtwerk en kleine voorwerpen van Tiffanyglas. U kunt in de galerie ook schilder- en tekenmaterialen kopen. Verder is een klein hoekje ingericht met curiosa.

U kunt ook bij ons terecht voor informatie over cursussen schilderen, tekenen etc. in de Achterhoek.

De nieuwe expositie is gratis te bezichtigen in Galerie Wij, Goudsmitstraat 1, 7141 AW Groenlo, telefoonnummer 0544-842147. De openingstijden zijn vrijdag en zaterdag van 13:30 uur – 17:00 uur.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

Wat vindt u van dit bericht?