di 14 okt — Groenlo: 14°C • 10°–15° meer weer →

Schrijver Kader Abdolah in Groenlo

553

GROENLO – Dinsdag 10 maart is, op uitnodiging van de Bibliotheek Oost-Achterhoek en Scholengemeenschap Marianum, de schrijver Kader Abdolah te gast in de Bibliotheek Groenlo. Aanvang van de schrijversavond: 20.00 uur. De bibliotheek is geopend vanaf 19.30 uur. Kaarten voor deze avond zijn te koop bij de Bibliotheek Groenlo en de Bibliotheek Lichtenvoorde: leden bibliotheek € 7,50, niet leden € 10,00.
Leerlingen van het Marianum hebben gratis toegang, op vertoon van hun schoolpas kunnen zij een kaart afhalen in de schoolbibliotheek in Groenlo.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Schrijver Abdolah werd in 1954 geboren in Iran, in 1988 vestigde hij zich in Nederland. In 1993 debuteerde hij met de verhalenbundel De adelaars. Hij veroverde het Nederlandse lezerspubliek met de romans Spijkerschrift en Het huis van de moskee. Dit laatste boek werd zelfs verkozen tot de op een na beste Nederlandse roman aller tijden. Zijn boeken zijn in meer dan 20 landen vertaald. In 2011 schreef Kader Abdolah het boekenweekgeschenk De kraai.

Vorig jaar verscheen zijn schitterende roman Papegaai vloog over de IJssel. Deze roman vindt plaats in en rond de stad Zwolle en vooral in vier oer-Hollandse dorpen langs de IJssel. In deze roman waarin de essentie van de veranderingen die Nederland de afgelopen 25 jaar onderging beschreven wordt, kan het bijna niet anders dan dat hij zijn persoonlijke ervaringen gebruikt heeft.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?