zo 19 okt — Groenlo: 13°C • 6°–13° meer weer →

Brouwhoes Bier Experience heeft deur geopend

682

LIEVELDE – Bij Erve Kots in Lievelde is vrijdagmiddag het Brouwhoes ‘Bier Experience’ geopend. De experience biedt een unieke ontdekkingsreis voor jong en oud waarin op interactieve manier het brouwproces is te ontdekken.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Het Brouwhoes is niet zo maar een experience, maar rust op het speciale verleden van bier, de Achterhoek, maar ook zeker op Erve Kots, als verblijfplaats voor Prins Frederik Hendrik tijdens de 80-jarige oorlog. Bij Brouwhoes Bier Experience gaat het niet nadrukkelijk om het brouwen van bieren, maar richt zich meer op het ontdekken en ervaren van bier.

Europarlementariër Annie Schreijer-Pierik opende het Brouwhoes. Volgens haar zijn de lokale speciaal bieren in opmars. Ben Weenink wist te melden dat enkele jaren geleden er nog maar 35 lokale brouwerijen waren in Nederland, nu loopt dit al snel op naar de 200. Jos Hoenderboom wethouder van de gemeente Oost Gelre is blij met weer een attractie erbij in Oost Gelre. “Wij hebben veel te bieden voor toeristen, kijk alleen het landschap al, terwijl hij wijst naar het wijde landschap waarin Erve Kots ligt.

Vanaf 18:00 uur ging vrijdag 15 juni de deur van Brouwhoes Bier Experience open voor het grote publiek. Voor meer informatie http://brouwhoesachterhoek.nl.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?