vr 24 okt — Groenlo: 8°C • 8°–11° meer weer →

Grol 1 uitgeschakeld in de beker na nederlaag tegen Rigtersbleek

1324

GROENLO – Grol 1 is na twee nederlagen uitgeschakeld in het bekertoernooi. Zaterdag 6 september verloor de jonge ploeg in eigen huis met 0–1 van Rigtersbleek 1. Eerder ging Grol al onderuit tegen Longa ’30 (3–1).

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Met een zeer jeugdig elftal – tien van de elf basisspelers zijn geboren na 2000 – had Grol het lastig tegen het ervaren Rigtersbleek. De bezoekers, die de laatste jaren opklommen van de vierde naar de tweede klasse, domineerden de wedstrijd. Na een half uur maakte Dylan Rickhoff, uit een hoekschop, het enige doelpunt van de wedstrijd.

Grol wist ondanks het overwicht van de tegenstander enkele kansen te creëren. In de eerste helft raakte Luc Berentsen de lat uit een vrije trap en schoot Joost Penterman net over. In de slotfase kreeg Jordi Geelink nog de grootste kans op de gelijkmaker, maar hij kon de bal niet goed raken.

Keeper Nick Oude Luttikhuis hield Grol met meerdere reddingen lang in de wedstrijd, maar een treffer bleef uit. Door de resultaten in de poule zijn Longa ’30 en Rigtersbleek door naar de volgende ronde, terwijl Grol en Lochem al zijn uitgeschakeld.

Trainer en spelers kijken nu vooruit naar de start van de competitie. “Deze jonge groep leert veel van zulke duels,” klinkt het vanuit de club.

📅 Programma Grol

  • 14 sept. 14.00 uur – Lochem – Grol (beker)

  • 21 sept. 14.00 uur – VIOD – Grol (competitie)

  • 28 sept. 14.30 uur – Grol – Varsseveld (competitie)

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?