Inter Nos zoekt nieuwe leden: ‘Zingen leer je bij ons vanzelf’

9
InterNos

Inter Nos Groenlo | Foto: PR

GROENLO – Elke donderdagavond stroomt City Lido in Groenlo vol met zangliefhebbers. Daar repeteert mannenkoor Inter Nos met zo’n zestig leden onder leiding van dirigente Esther Gotink-Van der Heijden en pianist Gerard Geurts. Het repertoire is verrassend eigentijds, met nummers van onder meer Guus Meeuwis, Queen, Abba en Son Mieux.

Toch draait het bij Inter Nos niet alleen om muziek. “We zijn veel meer dan alleen een koor. Het sociale aspect is minstens zo belangrijk”, vertelt Wilfried Buiël van de PR-commissie. “De derde helft na de repetitie is voor velen net zo waardevol.”

Ruimte voor nieuwe stemmen

Inter Nos, dat volgend jaar zijn 80-jarig jubileum viert, wil het ledenaantal uitbreiden. Nieuwe leden – ook van buiten Groenlo – zijn van harte welkom. “Of je nu alleen komt of met een vriend of buurman, bij ons word je snel opgenomen in de groep”, aldus Henk Bos. “Je hoeft geen geoefende zanger te zijn. Iedereen kan zingen en wij leren het je graag.”

Belangstellenden kunnen drie maanden vrijblijvend meezingen. De repetities zijn elke donderdagavond vanaf 19.15 uur in City Lido.

Actief in Groenlo en daarbuiten

Het koor is een bekende verschijning bij evenementen als de Slag om Grolle en de Grolse Vestevaldagen. Ook muzikaal zit Inter Nos niet stil. Op zondag 7 september geeft het koor samen met beiaardier Wim Ruessink een bijzonder carillonconcert bij de Oude Calixtus. En op 29 november staat het groots opgezette Top 2000 Concert gepland in De Mattelier.

Meer informatie over het koor en de agenda is te vinden op www.internosgroenlo.nl.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in