zo 19 okt — Groenlo: 13°C • 6°–13° meer weer →

BORCULO – Het einde van het jaar nadert alweer en dat betekend dat de oliebollenkriebels bij Volharding weer opkomen.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

Op zaterdag 29 december zal Volharding weer met zelfgebakken oliebollen langs de deur komen. Vanaf 10 uur ’s morgens gaan onze venters de wijken van Borculo in. Mocht u die dag niet thuis zijn kom dan even langs bij Muziekcentrum Borculo om ze daar alsnog te kopen.

Zondag 30 december zullen wij de actie en het jaar muzikaal afsluiten met het traditionele Oliebollenconcert. Het concert vindt plaats in Muziekcentrum Borculo en begint om 19.30 uur (zaal 19.00 uur open).

De entree is uiteraard gratis! Na afloop van het concert kan er nog lekker na geborreld worden en sluiten we met elkaar het jaar af.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?