do 16 okt — Groenlo: 13°C • 9°–15° meer weer →

GROENLO – Zondagochtend stond de tweede wedstrijd van het seizoen op het programma voor de C-jeugd van handbalvereniging Grol. Na de winst (met een uitslag van 17-13) in de eerste wedstrijd van het seizoen tegen OBW, gingen de meiden met veel vertrouwen de wedstrijd in. Dit mede vanwege het feit dat de tegenstander Pacelli hun twee gespeelde wedstrijden reeds had verloren.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

De wedstrijd was vanaf het begin stevig in handen van de Grolse meiden en werd er een ruime voorsprong opgebouwd. Deze voorsprong zorgde er wel voor dat er enige slordigheden in het spel kwamen door een gebrek aan concentratie.

Tijdens het middenstuk van de wedstijd liepen ze hierdoor redelijk gelijk op. De opgebouwde voorsprong bleef gelukkig behouden.

Richting het einde van de wedstrijd wisten de meiden de concentratie weer op te pakken en zodoende liepen ze verder uit. De einduitslag was een ruime 24-10 en zodoende bleven de punten welverdiend in Groenlo. 

Volgende week hopen ze dat de zegereeks voortgezet kan worden in de uitwedstrijd in Ulft tegen het ook nog ongeslagen UGHV.

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?