ma 20 okt — Groenlo: 14°C • 10°–16° meer weer →

BREDEVOORT – Eind augustus bestaat Bredevoort Boekenstad 25 jaar. Dat wordt uitgebreid gevierd in het stadje met tal van activiteiten. Eén van die activiteiten is een foto-expositie van 25 jaar Boekenstad in de bovenzaal van de Koppelkerk van 25 augustus tot en met 7 oktober. Een terugblik op 25 jaar boeken in Bredevoort.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening

In 1993 werd Bredevoort – naar het voorbeeld van het Engelse Haye-on-Wye – omgedoopt tot nationale Boekenstad. Het groeide uit tot een groot succes, met op het hoogtepunt bijna dertig antiquariaten in het stadje.

Door de jaren heen hebben velen de Boekenstad vastgelegd in beeld. In deze expositie worden portretten van de Boekenstad getoond van fotografen Sebastian Hopp (D), Ulrike Romeis (D) en Theo Kock (NL) en verschillende foto’s uit particuliere verzamelingen. Lisa Kannenbrock (D) portretteerde de boekhandelaren die momenteel nog actief zijn in de Boekenstad.

De foto-expositie 25 jaar Boekenstad wordt in het kader van het INTERREG V A-programma Deutschland-Nederland medegefinancierd door het Europese Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO) en door Stadt Bocholt. Zie voor het gehele jubileumprogramma www.25jaarboekenstad.nl.

Locatie: Koppelkerk, Koppelstraat 35, 7126 AG Bredevoort
Looptijd expositie: 25 augustus t/m 7 oktober
Openingstijden: vrijdag t/m zondag, 11.00 – 17.00 uur
Entree: gratis

Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd?

📧 Stuur je tip in

Lezers tippen

Nog geen lezers-tips bij dit bericht. Heb jij een tip? Deel ’m hieronder 👇

Tip insturen

Door te versturen ga je akkoord dat we je tip beoordelen en eventueel contact opnemen.

KP Houthandel verhuist naar Hengelo (Gld)

💡 Als jouw tip waardevol is, kan de redactie deze ook meenemen in een regulier nieuwsbericht.

👉 Wat vindt u van dit bericht? Geef uw mening
Vindt u dit bericht leuk?